تحصیل در انگلیس

خدمات موسسه بین المللی رهنمود علم كاملاً مطابق با نيازهاي فردي هر دانشجو می باشد. این خدمات شامل:

 

bullet

ثبت نام دانشجو در دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

موسسه رهنمودعلم، نسبت به ثبت نام دانشجویان ایرانی واخذ پذیرش دردوره های زبان ٦ و ٩ ماهه آ موزش زبان انگلیسی در شهرهای نظیر: لندن، آکسفورد، کمبریج ،منجستر و... جهت اخذ نمره IELTS و یا TOEFL، اقدام می نماید. موسسه رهنمود، نماینده رسمی بیش از٤٠ کالج آموزش زبان مورد تائید British Council و سفارت انگلستان در تهران می باشد.

 

bullet

دریافت پذیرش از دبیرستانها و دانشگاههای ممتاز و معتبرانگلستان

موسسه رهنمود علم، جهت اخذ پذیرش از دبیرستانها و دانشگاههای ممتاز انگلستان  در کلیه مـقاطع از دپیلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکـترا و در کلیه رشته های مهـندسی، پزشکی، حقوق، IT، مدیریت، هنر ، علوم انسانی و ... اقدام  می نماید.       
لیست دانشگاهای مورد تائید وزارت علوم ایران درآدرس ذیل موجود می باشد : http://www.iranscholarship.net دانشجویان می بایست قبل از انتخاب دانشگاه،لیست دانشگاههای مورد تائید وزارت علوم را مطالعه و دانشگاه مورد نظرخودراانتخاب نمایند.فقط مدارک تحصیلی دانشگاههای مورد تائید وزارت علوم قابل ارزشیابی است و مدارک سایر دانشگاههاکه در این لیست قید نشده اند،فاقد ارزشیابی و غیر اعتبار می باشد.        
 
كليه مدارك دانشگاه هاي ایران از جمله دانشگاه آزاد اسلامي، پيام نور و جامع علمي-كاربردي مورد تأييد دانشگاه هاي انگلستان مي باشند .  علاوه بر موفقیت در کسب نمره   IELTS، معدل مناسب و طرح پیشنهادی(Proposal) از نـکات مـــهم جهت اخذ پـذیـرش از دانشگاه های انگلستان می باشد.

 

bullet

رزرو محل اقامت دانشجو

موسسه رهنمود علم نسبت به استقرار داتشجو درخوابگاه دانشجويي و یا پانسيون در خانواده انگليسي پس از ورود به انگلستان اقدام می نماید. رزرو محل اقـامت دانشجو توسط کالج و یا دانشگاه انجام می گیرد و ازامنیت بسیاربالایی برخوردار می باشد.

 

bullet

سایر تسهیلات:

 

bullet

اخذ بیمه خدمات درمانی و دانشجویی

 

bullet

استقبال از دانشجو در فرودگاههای انگلستان و ترانسفر به محل اقامت

 

bullet

اخذ مجوز کار دانشجویی

 

bullet

سایرخدمات رفاهی
افتتاح حساب بانکی، دریافت کارت بیمه، سیم کارت موبایل، کارت اتوبوس یا مترو ،تورهای علمی،تفریحی ودريافت كارت پليس انگلستان

 

bullet

اخذ ویزای دانشجویی انگلستان (تضمینی)
مؤسسه رهنمود علم داراي مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران و نماینده کالج هاو دانشگاههای معتبر و مورد تأیید   سـفارت انگلستان در تــهران
می باشد.

bullet

موسسه رهنمود علم اخذ ویزای تحصیلی انگلستان را  ١٠٠٪ تضمین می نماید.

 

 

bullet

ثبت نام دانشجو در دوره های آموزش زبان انگلیسی:

    ثبت نام دانشجو در کالج زبان انگلیسی جهت ورود به دانشگاه و یا صرفاً آموزش زبان انگلیسی مطابق با نیاز فردی دانشجو برنامه ریزی می شود. دوره های آموزش زبان انگلیسی شامل دوره های ذیل می باشد:

     آموزش  ٣ الی ٩ ماهه (١٥ تا ۲۵ ساعت در هفته)، آموزش فشرده (۲۵ تا ٣٠ ساعت در هفته) دوره آزمون IELTS و TOEFL. دوره های تخصصی برای رشته های مدیریت (MBA) و پزشکی ، دوره های پیش دانشگاهی (Foundations) و پیش فوق لیسانس (Pre-Masters)، آموزش فشرده کوتاه مدت ٤ تا ٩ هفته جهت مکالمات روزمره و آموزش زبان ٤هفته ای برای نوجوانان سنین ١٢الی ۱۶سالگی با تور های آموزشی.

bullet

هزینه های دوره های زبان در انگلیس:

    هزینه ثبت نام دانشجو در دوره های زبان با توجه به نوع دوره و تعداد ساعات در هر هفته  متفاوت مي باشد. هزینه ٦ ماه ثبت نام در دوره زبان عمومی در یک كالج رتبه ١ در لندن و مورد تأیید سفارت انگلستان
و British Council ، بطور میانگین بين ٢٥٠٠ الی ٣٥٠٠ پوند انگلیس می باشد. هزینه اقامت ٢٤ هفته ای در لندن نیز حدود ٣٠٠٠ پوند می باشد. یعنی بـطور متوسط  هزینه ٦ ماه آموزش زبان و اقامت دانشجويي در لندن بين ٦٥٠٠ الي ٧٠٠٠پوند انگلیس می باشد.

مؤسسه بین المللی رهنمود علم هیچ گونه وجهی

قبل از صدور ویزا دریافت نمی نماید

مشاوره رایگان              ویزای تحصیلی تضم

 

bullet

 شهریه دانشگاههای معتبر و مورد تأیید در انگلستان

    در انگلستان حدود ٢٥٠ دانشگاه معتبر و مورد تأیید  وجود دارد. شهریه دانشگاه های معتبر مانند دانشگاه منچستر، لیدز، شفیلد، بیرمینگهام و ... بطور میانگین بین حدود۱٢٫٠٠٠پوند در سال می باشد. هزینه اقامت دانشجویی   نیز حدود ٨٠٠ تا ١٠٠٠پوند انگلیس در ماه می باشد.  به عنوان مثال کل هزینه یک دانشجوی ایرانی که در دانشگاه منچستر مشغول به تحصیل است بین ٢٠٫٠٠٠ تا  ٣٠٫٠٠٠پوند انگلیس در ماه می باشد. البته شهریه دانشگاههایی مانند کمبریج، آکسفورد، کالج سلطنتی و دانشگاه لندن بیشتر خواهد بود. شهريه دانشگاههاي علوم پزشكي حدود ٢٠٪ از ساير رشته ها گران تر است.هزینه اقامت درلندن نیز۱٠الی ٢٠درصد از سایر شهرها گرانتر است.

  •     طـول مـدت دوره فـوق دیپـلم٢سـال، لیسـانس٣ سال، فوق لیسـانس ١ سال، دکـترا ٤ سال و پزشکی و دندان پزشکی ۵ سال می باشد. مدارک کلیه دانشگاههای ایران مورد تأیید دانشگاههای انگلستان می باشد.

  • شرط ورود به دانشگاه های معتبر، اخذ نمره ٦ در امتحان IELTS برای لیسانس ، ٥/۶ برای فوق لیسانس و ٧ براي دکترا، پزشکی و دندانپزشکی می باشد . معمولاً پذیرش  اکثر دانشگاهها  سالی یکبار در ماه سپتامبر (مهر ماه) انجام   می گیرد. تعداد محدودي از دانشگاه ها دو بار در سال پذيرش دارند. دانشجو می بایست حداقل ۵ ماه قبل از شروع دانشگاه، جهت اخذ پذیرش اقدام نماید.

bullet

محل اقامت، خوابگاه و پانسیون

    زندگی در یک خانواده انگلیسی (پانسیون) حداقل برای ٨ تا ١۰ هفته یکی از بهترین روشهای یادگیری زبان انگلیسی و آشنایی با محیط و فرهنگ است.این خانواده ها از طرف کالج و دانشگاه انتخاب می شوند. برای دختران در این خانواده ها صاحبخانه یک خانم است و دانشجو در اطاق شخصی و با شـرایـط و کیفیت خوب زندگی می کند. در این خانواده ها صبــحانه و شـام به طـور کامل پـــذیرایی می شود. دانشجویان می توانند در خوابگاه دانشجویی نیز ثبت نام کنند و یا آپارتمان شخصی اجاره نمایند که هزینه آن از پانسیون بالاتر می باشد.

  • هزینه
        هزینه های خوابگاه دانشجویی یا پانسیون با اطاق شخصی و صبحانه و شام در لندن حدود  ١۵۰ الي١٧۰ پوند در هفته می باشد. ما معمولاً برای دانشجویان مؤسسه، پانسیون با اتاق شخصی در بهترین منطقه  با صبحانه و شام با هزینه ای حدود  ١٨٠پوند در هفته را پیشنهاد می کنیم. هزینه اقامت در سایر شهرهای انگلیس ٢٠% از لندن ارزان تر است.
    جهت اطلاع از جزئيات هزينه ها و اقامت دانشجويي در انگليس، به سايت
    www.lcos.org.uk مراجعه فرماييد.


 

bullet

بیمه خدمات درمانی

   
دریافت بیمه خدمات درمانی نه تنها جهت اخذ ویزا ضروری می باشد، بلکه شدیداً به دانشجویان توصیه می شود.
    هزینه دوره ٦ ماهه بیمه حدود ۱٧۰ پوند می باشد. دانشجوياني كه ويزاي ٦ ماه به بالا داشته باشند، واجد شرايط
     بيمه شهروندي دولت انگليس نیز مي باشند.
 

bullet

ترانسفر از فرودگاه به محل اقامت

  
نمايندگان ایرانی مؤسسه رهنمود علم در انگلستان، هنگام ورود دانشجو به فرودگاه انگلیـس، به استقبال او در فـرودگاه   
مي روند و پس از استقرار دانشجو در محل اقامت راهنمایی های لازم را به او می نمایند تا دانشجو با آرامش و رضایت
کامل ورود خود را به لندن تجربه کند.خدمات نمایندگان موسسه در انگلستان به دانشجویان در حد خود بی نظیر است.


میانگین هزینه بلیط یکسره از تهران به لندن حدود٧۵۰پوند می باشد.

bullet

اخذ مجوز کار

    هر دانشجوی ایرانی که تمام وقت و در دوره های ٦ ماه به بالا ثبت نام نماید، می تواند ١۰ ساعت در هفته کار کند. انتخاب شغل و نوع آن بعهده دانشجو می باشد. کمترین دستمزد حدود ٦ پوند در ساعت و ١٢٠ پوند در هفته است. این میزان در آمد حدود ٣٠ درصد از کل هزینه های دانشجو را در سال تأمین می کند، به عبارت دیگر دانشجویان ایرانی نیاز به ساپورت مالی از طرف خانواده خود دارند.

bullet

کارت دانشجویی و مزایای آن

     پس از استقرار دانشجو  در انگلیس و ورود به کالج، دانشجو کارت دانشجویی خود را دریافت می نماید و می تواند از تخفیفات ویژه آن برای استفاده از خدمات مترو و اتوبوس، سیم کارت موبایل، افتتاح حساب بانکی،  رستورانها و سایر موارد مشابه استفاده نماید.

bullet

شرایط تمدید ویزا

دانشجو باید با ویزای معتبر و قانونی دانشجویی وارد کشور انگلیس شده باشد .
دانشجو باید ٢ ماه قبل از پایان اعتبار ویزا برای تمدید ویزا اقدام نماید.
دانشجو می بایستی پذیرش و حساب بانکی خود را مطاق با قوانین انگلستان جهت تمدید ویزا ارائه نماید .
ماشدیداً به دانشجویان توصیه می نمائیم تا قبل از تمدید ویزا با موسسه مشورت نمایند تا در جریان شرایط قانونی تمدید قرار گیرند.

    * طبق قوانين و مقرارت جديددولت انگلستان ، دانشجو مي بايستي هزينه يك سال تحصيل خود را در حساب شخصي جهت ارائه به سفارت موجود داشته باشد. ما به كليه دانشجويان پيشنهاد مي نمائيم كه مطلقاً بدون  مشورت با ما  براي ويزا اقدام ننما يند تا ويزاي آنها نيز رد نشود. نتيجتاً با توجه به شرايط سخت و دشوار اخذ ويزاي دانشجويي انگليس بدون مشورت مطلقاً براي ويزا اقدام ننمائيد.

چنـانـچه پـرونـده شـماتـوسط مـؤسسـه تـأیید گـردد،اخذ ویزای شما تضمین خواهد شد. مشاوره رايگان و دریافت هزینه پس ازصدور ویزا از خصوصیات شاخص این مؤسسه می باشد که در نوع خود در ایران بی نظیر است.

مشاوره رایگان

 پذیرش تحصیلی تضمینی- ویزای تحصیلی تضمینی

بدون پیش پرداخت

۸۸۰۶  ٣۴ ۳۳

۸۸۰۶   ٣۴ ٢۳

تاريخ آخرين بروز رساني : ١٤۰٢-فروردین