موسسه رهنمود علم (IISC)، دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، دفتر UCASدرایران، نماینده کالج ها و دانشگاه های ممتاز و مورد تأیید British Council و سفارت انگلستان در تهران می باشد.


 موسسه رهنمود علم درسال ١٣٨٩ برترین موسسه در زمینه اخذ ویزا و اعزام دانشجویان ایرانی به کشور انگلستان از طرف
study in uk انتخاب گردید. شاهدان موفقیت موسسه رهنمود علم، دانشجویانی هستند که در سال های گذشته توسط این موسسه به انگلستان اعزام شده اند. در اکثر موارد دوستان و بستگان این عزیزان نیز برای اعزام و تحصیل در دانشگاه های انگلستان به ما مراجعه می نمایند و این در حالیست که مشاوران مجرب و تحصیلکرده ما ضمن مشاوره رایگان، هیچگونه وجهی قبل از صدور ویزا از دانشجو، (حتی یک ریال) دریافت نمی نمایند.

  مانیز افتخار می نمائیم که رتبه اول را در اعزام دانشجو به انگلستان در مقاطع آموزش زبان انگلیسی، راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاه را بدست آورده ایم. این سایت شما را در خصوص اخذ ویزا، شهریه تحصیلی، مخارج زندگی و مراحل ورود به دانشگاههای ممتاز را در چارچوب قوانین و مقررات کشور انگلستان راهنمایی می نماید.

راهنمای تحصیل در انگلیس

براي علاقمندان به تحصيل در انگلستان و اخذ ویزای دانشجویی دو راه وجود دارد:
١) ثبت نام در دوره هاي  ٦و ٩ ماهه آموزش زبان انگلیسی در کشور انگلستان
٢)  تحصيل در دبیرستان و یا دانشگاههای ممتاز انگلستان  پس از کسب نمرهIELTS درکلیه مقاطع راهنمایی، دپیلم، ليسانس، فوق ليسانس، دكترا و در كليه رشته های مهندسي، پزشكي، حقوق، هنر، كامپيوتر، معماري و غیره.  نتیجتاً دانشجویان می توانند یا صرفاً جهت یادگیری زبان به انگلستان سفر نمایند و یا بعد از اتمام دوره زبان را ادامه تحصیل دهند  .
  مؤسسه رهنمود علم نسبت به اخذ پذیرش از کالج زبان و اخذ پذیرش دبیرستان و دانشگاه اقدام می نماید.  دانشگاه می بایستی معتبر و مورد تأیید وزارت علوم ایران باشد.

کارشناسان موسسه دانشجویان را نسبت به انتخاب دانشگاه راهنمایی
می نمایند.

 بیشتر »

راهنمای تحصیل در انگلیس
راهنمای تحصیل در انگلیس

من همواره تلاش نموده ام تا با استفاده از تجربیات آكادميك در زمینه تحصیل در خارج از کشور و سابقه علمي-تحقيقاتي خود در دانشگاههای داخلی و خارجی، عزيزانمان را به بهترین نحو به سمت موفقيت رهنمون سازم تا آنها بتوانند با مدارک معتبر علمی آینده خود را تضمین نمایند.

... در این راستا همواره افتخار می کنم که دانشجویان زیادی را برای تحصیل به بــهترین دانـشگاهای انگلستان،کانادا و آمریکا اعزام نموده ام و اکثرآنها با مدارک عـالـی بـاعث افـتخار مـا، خـانواده خود و ایران عـزیـزمـان در سـراسـر دنيا
مي باشند.
           

 

 

راهنمای تحصیل در انگلیس

وقت فوری سفارت انگلستان و پرداخت آنلاین