مؤسسه بین المللی رهنمود علم با موفقیت بی نظیر، دانشجو و دانش آموزان ایرانی زیادی را در مقاطع راهنمایی، دبیرستان، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در کلیه رشته های فنی و مهندسی، علوم پزشکی، علوم انسانی و هنر به کشورهای کانادا، انگلستان و آمریکا اعزام نموده است. تعداد کثیری از این دانـشجـویان از بهترین دانــشگاه های دنیا فارغ التحصیل شده و با دنـیایی از تجربیات ارزشمند در داخل و خارج از ايران مشغول به فعالیت می باشند.

    هدف از ایجاد تالار گفتمان کمک به دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل درخارج از کشور می باشد.
نظر به اینکه در حال حاضر تالار گفتمان رهنمود علم به منظور اطلاع رسانی هر چه بیشتر و بهتر به شما عزیزان بصورت آزمایشی در حال اجرا می باشد، خواهشمند است جهت اطلاع از زمان افتتاح رسمی تالار گفتمان رهنمود علم در
بخش تماس با ما، نام و ایمیل خود را ذکر و يا با ایمیل
info@rahnemood.ir و یا info@ukvisa.ir تماس بگیرید. معهذا، تا زمان افتتاح تالار، مشاورين ما پاسخگوي کلیه سؤالات شما بصورت ایمیل،تلفنی و مشاوره حضوری رایگان مي باشند.


 در مـورد تـحصيل در رشـته هاي پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي در مقاطع عمومي و تخصصی حتماً با ما تماس بگيريد تا تجربيات ارزشمند دانشجويان پزشكي موسسه رهنمود علم در کشور انگلستان را در اختيار شما قرار دهيم و شرايط تماس شما با آنها را فراهم نماييم.

 

مؤسسه رهنمود علم، موفق ترين مؤسسه در زمينه اعزام دانش آموزان دبیرستان و دانشجويان جهت تحصیل در رشته هاي پزشكي به انگلستان می باشد.

موفقیت شما آرزوی ماست

مــوسـسـه رهـنـمـود عــلـم

با مجوز رسمي از وزارت علوم و وزارت بهداشت ايران

مورد تائید British Council 

 دفتر رسمی سازمان سنجش دولت انگلستان در ایران (UCAS)